Galeria dobrych spraw ...

Administracja w imieniu Mieszkańców
i Zarządu chciałaby podziękować firmie „Eseno” za szybką interwencje i pomoc
w usunięciu usterki z dnia 10.01.2015 r. związanej z wylaniem kanalizacji w budynku przy ul.Głębockiej 56C oraz w wypompowaniu „wody” z dwóch pomieszczeń technicznych znajdujących się w klatce I i II, gdzie skala prac wymagała dużego nakładu pracy oraz stosownego zabezpieczenia. Dziękujemy również za to że usługa została wykonana bezpłatnie.
Z poważaniem,
Administrator Osiedla Lewandów Duży
Damian Wawszczak
 
(Informacyjnie: firma Eseno na naszym osiedlu wykonuje konserwacje i naprawy wind KONE i nie była zobligowana do interwencji w zakresie wykraczającym poza umowę)
Damian Wawszczak, 2015-01-15

.

.

Dokument z podziękowaniami 
dot. przesunięcia miejsc dla osób niepełnosprawnych.
admin, 2014-06-10

.

.

.

.

.

.

.

.

Dziękujemy Mieszkańcowi naszej Wspólnoty p. Dariuszowi za udział w zebraniu Zarządu dot. funkcjonowania ochrony na osiedlu i współpracę przy analizie rozwiązań i możliwościach skuteczniejszego zarządzania  pracą ochrony na osiedlu.
Zarząd WMLD, 2014-04-30
Przekazujemy wspólne podziękowania
od Członków Wspólnoty dla Mieszkanki
p. Olgi, za czujność, reakcję i pościg za złodziejem (gratulujemy dbałości o formę fizyczną), który próbował dokonać włamania do piwnicy w budynku Orzech 9 (54B). Rzecz się działa w połowie kwietnia 2014 r. Sprawca został przekazany Policji. Z informacji od Dzielnicowego nasze osiedle i tak najmniej jest dotknięte incydentami typu włamania i kradzieże.

Zarząd WMLD, 2014-04-30
Serdeczne podziękowania dla p. Ewy (ustępującej Członek Zarządu WMLD), za wkład pracy i skrupulatność. Warto podkreślić iż formalnie mandat p. Ewy wygasł 2014-07-01 (z dniem zatwierdzenia uchwały nr 5/2014), lecz p. Ewa jeszcze w lipcu i sierpniu uczestniczyła w spotkaniach Zarządu oraz aktywnie pracowała na rzecz Wspólnoty WMLD. Dziękujemy za takie zaangażowanie.
Administracja i Zarząd WMLD, 2014-08-20